Mağaza hizmetleri

Sosyal medya yönetimi, dijital eğitimler, e-book'lar, grafik tasarımı, yorum kartı ve lisanslar, pazaryerleri, işletme destekleri vb. tüm ürün ve hizmetler.

6 Hizmet mevcut

medya yönetimi

Sosyal medya yönetimi, gönderi paylaşımı, sponsorlu reklam desteği ve hesap yönetimi gibi içerikleri bu kategoriden satın alabilirsiniz.

dijital eğitim

Eğitim videoları, satış desteği, logo tasarımı, dijital reklamcılık ve seo hizmetleri gibi içerikleri bu kategoriden satın alabilirsiniz.

grafik tasarımı

Sosyal medya tasarımı, reklam gönderisi oluşturma, sponsorlu reklam desteği ve tanıtım görselleri gibi içerikleri bu kategoriden satın alabilirsiniz.

işletme desteği

İşletme büyütme, e ticaret satış arttırma, işletme desteği, işletme satış arttırma gibi medya işlemlerinizi bu kategoriden yapabilirsiniz.

deneme hizmet

Ücretsiz takipçi, ücretsiz beğeni, takipçi hilesi, izlenme ve düşük ücretli promosyonlar bu bölüme sık sık eklenmektedir, daha büyük paketlere site içerisinden göz atabilirsiniz.

ünlü desteği

İnfluencer paketleri, tanınmış kişi desteği, ünlü paketleri, sosyal medya ünlüsü paketleri gibi medya işlemlerinizi bu kategoriden yapabilirsiniz.

Destek ve sorularınız için Bize 7/24 ulaşabilirsiniz.
Favorilerim
Whatsapp
Kapat
Sipariş sorgula

Sorgulamak istediğiniz siparişin kodunu giriniz.

Geçmiş siparişleriniz

Tarayıcı önbelleğine kaydedilen siparişlerinizi daha hızlı takip edebilirsiniz.

3 Dakika Önce
%20 +BEDAVA KUPONU!

Paketinizi seçip bilgileri doldururken;
Formdaki "Kupon kodu" yazan
alana "OGRETİCİM" kodunu yazınız.

*paket fiyatı anında düşecektir.

ÜSTTEKİ MENÜLERDEN BÜTÜN
PAKETLERE GÖZ ATABİLİRSİNİZ.

SON GÜN!31 Aralık 2024 / 23:59