Medyakul kimdir ve nasıl güvenebilirim?

6493 sayılı ödeme ve menkul kıymet mutabakat sistemleri, ödeme hizmetleri ve elektronik para kuruluşları kanunu kapsamında bankacılık düzenleme ve denetleme kurumu (BDDK) tarafından lisanslandırılan ve Türkiye cumhuriyeti merkez bankası (TCMB) tarafından denetim altında olan ödeme ve elektronik para kuruluşları ile iş ortaklığı yaparak ödeme alan bir medya hizmet sitesidir.

Türkiye'nin en büyük güvenilir ödeme alma kurumlarından olan Paytr.com ve Payguru.com aracılığıyla ödeme almakta olup ek olarak site içerisinde 7/24 ulaşabileceğiniz canlı destek, whatsapp iletişim hattı, mail desteği, site içi iletişim formu bulunmaktadır.

Bu sayede kredi kartı veya banka kartınız ile online ödeme yapabilir, atm, internet veya mobil uygulamalar üzerinden havale/eft ile ödeyebilir ya da dilerseniz mobil ödeme yöntemiyle hattınızdaki bakiye veya faturanıza yansıtarak güvenle ödeme yapabilir ve yurtiçi/yurtdışı dijital hizmet alabilirsiniz.

Başladığımız günden bugüne kadar işimizi en iyi ve en dürüst şekilde yapmaktayız, fenomen ve ünlü isimlerde dahil olmak üzere bugüne dek binlerce hesap/kanala hizmet sağladık ve sağlamaya devam etmekteyiz.

Medyakul yorumları ve müşteri geri bildirimleri

Site üzerinden almış olduğunuz paket ve hizmetleri yine almış olduğunuz üstteki kategorilerden bulup kendi yorumlarınızı yazabilir veya geçmiş müşterilerin yazdığı yorumları inceleyebilirsiniz, medyakul şirket usulü çalışan kurumsal bir firmadır bilgi ve detaylı geri bildirimleri, medyakul referanslarını iletişim kanallarımızdan alabilirsiniz.

Neden bizi seçiyorlar?

Araştırma ve analiz: sipariş oluşturduktan sonra hesaplarınız analiz edilmektedir ve uygunluk durumuna gönderim sağlanmaktadır.

Keşfet etkisi: alacağınız hizmetler seçtiğiniz pakete göre keşfet etkilidir, iletişim kanalları üzerinden bizden destek alabilir ve bu sayede çok daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Kitle arttırma: paketlerimiz sizin organik yoldaki desteğiniz olarak hesabınızı istediğiniz noktaya çıkarmaktadır, doğru ve uygun stratejilerle kitlenizi arttırmanızın en hızlı yoludur.

Spam koruması: ödeme esnası ve site içerisinde sorunlarla karşılaşmamanız ve hesabınızın doğru iletilebilmesi etkili sonuç alabilmeniz için spam koruması mevcuttur.

*Ayrıca firmamız siparişlerinize fatura kesmekte olup, iletişim kurabileceğiniz sosyal medya hesapları net bir şekilde bellidir, kurumsal olarak yıllardır hizmet vermekle birlikte dilerseniz site içerisindeki bütün detay ve hizmetleri inceleyebilir ve bizimle bütün iletişim kanallarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hemen üstteki kategorilerden anında paketinizi seçerek sipariş verebilirsiniz.