İnstagram story reklam ne işe yarar?

İnstagram story reklam işlemi bir gönderinin etkileşimi için çok önemlidir, dikkat etti iseniz büyük sayfalar izlenmeye önem verir çünkü bir gönderinin çok izlenmesi onun ön plana çıkmasını sağlar.


İnstagram story reklam alma faydaları nelerdir?

İnstagram algoritmasına göre bir gönderi ne kadar çok izlenirse bu beğeni, kaydetme, izlenme fark etmeksizin o kadar önemli olduğu düşünülür, kısaca bir gönderi ne kadar çok görüntülenme alır ise o kadar öne çıkma ve keşfete düşme ihtimali yüksek olur.


İnstagram story reklam satın alma nasıl yapılır?

İnstagram story reklam alma işlemini gönderilerinizin keşfete düşmesi ve daha fazla kişiye ulaşması için sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz, dilerseniz diğer görüntülenme biçimlerini de satın alabilirsiniz, bu sayede daha çok beğeni, takipçi ve etkileşim kazanarak satışlarınızı ve kitlenizi büyütebilirsiniz.


İşlemleri nasıl yapabilirim?

Bu kategoriden instagram story reklam satın alma işlemi yapabilirsiniz, üst taraftaki hizmet almak istediğiniz paketlerden seçtikten sonra "satın al" kısmına tıklayıp bilgileri doldurarak, mobil ödeme, online ödeme, havale/eft gibi bir çok yöntemle işleminizi tamamlayabilir, dilerseniz yüzlerce farklı pakete göz atabilirsiniz.

Başlık etiketleri: instagram story reklam satın alma, instagram blogger reklam verme, instagram influencer reklam verme


*Aldığınız medya hizmetlerimizden memnun kaldı iseniz yorum yapmayı unutmayınız.